O Firmie

Firma "Albertus" Jerzy Sokół świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla Klientów z całej Europy. Na tabor firmy składa się 13 jednostek do transportu międzynarodowego oraz 3 pojazdy specjalistyczne czterosiowe. Posiadamy licencje na transport krajowy i międzynarodowy (od 2004r.), certyfikaty na transport żywności a także odpadów. Naszymi atutami są szybkość, solidność, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu zleconych zleceń. Firma istnieje od 2003 roku.

Firma współpracuje z dużymi firmami takimi jak Godrom Gorlice, Prum Jasło, RBDM-Krosno, Strabag, Skańska, Budimex. Jedne z naszych większych kontraktów związane były z dostarczaniem mas bitumicznych i materiałów sypkich do betonu ze Słowacji, Czech oraz Niemiec na inwestycje takie jak budowa drogi Tarnów-Konieczna Granica, budowa obwodnicy Wrocławia, obwodnicy Kielc, budowa autostrady A4.

Od 2008 roku firma współpracuje z dużymi firmami spedycyjnymi krajowymi i zagranicznymi. Głównie świadczone usługi to transport zbóż, kukurydzy, słonecznika i pasz na terenie całej Europy.

Poza usługami transportowymi firma zajmuje się także rozbudową i budową dróg, a także handlem autami oraz ich wynajmem.

Nasza flota to nowoczesne pojazdy marek Volvo, Skania, MAN, naczepy Schmitz oraz Velton. Pojazdy wyposażone są w systemy GPS i monitoring oraz emisję euro 4 i 5.

Firma korzysta z usług kancelarii radcowskiej oraz podatkowej.